1B třída, 23.kolo 24.-25.05.2014
HRADEŠICE - HORAŽĎOVICE B   1 : 1 (0 : 1)

O důležitosti tohoto utkání svědčí fakt, že za hosty nastoupilo do utkání 8 hráčů krajského přeboru, a přesto se jim nepovedlo odvézt všechny 3 body. Domácí vstoupili do zápasu lépe a vytvořili si 3 slibné šance, ale všechny zlikvidoval výborný gólman hostů. V 6.´ vytěsnil střelu D. Nováka na roh, v 7.´ chytil nepříliš prudkou střelu F. Melky a v 17.´ hlavičku M. Kodýtka. Hosté šli do vedení v době, kdy měli domácí výhodu po úmyslně zahrané ruce, ale nepřesnou přihrávku M. Kodýtka odpálil hostující bek na A. Vachušku, který byl úspěšný ve sprintérském souboji s vyběhnuvším domácím gólmanem a lehkou tečí poslal míč podél něho do sítě domácích. Ve 36.´ vstřelili hosté 2. branku, která nebyla uznána pro ofsajd a ve 42.´ netrefil hostující útočník ve výborné pozici branku.

Ve 48.´ opět chytil host. gólman dorážku F. Melky po centru M. Kodýtka. V 51.´ zahrozili hosté po rohovém kopu nebezpečnou tečí, která jen o kousek minula tyč domácí branky. V 53.´ střílel nebezpečně F. Melka, ale také netrefil branku. V 71.´ vyrazil host. gólman na roh tvrdou střelu M. Hlaváče pod břevno. V 73.´ se domácím podařilo vyrovnat po pěkné kombinační akci, kdy si D. Novák narazil s P. Řezáčem, jehož centr lehce prodloužil M. Florian na volného J. Kopala, který prostřelil výborného gólmana hostů.
Za nerozhodného stavu se zápas dohrával již bez větších šancí a čekalo se na pokutové kopy. Ty proměnilo všech prvních 9 exekutorů, domácí gólman F. Míček pak nastřelil jen břevno, a tak si hosté odvezli o 1 bod navíc. Přesto si domácí zaslouží pochvalu za statečný výkon, neboť mnozí nastupovali nebo dohrávali se zdravotními problémy.

Branky: 73. J. Kopal - 20. A. Vachuška, Rozhodčí: Hodek - Liškutín, Ruda, ŽK 0:1, ČK 0:0, 100 diváků

Sestava domácích: F. Míček - M. Hlaváč, M. Šmrha, P. Řezáč, L. Šmrha, O. Starec, F. Melka, D. Novák, M. Kodýtek, M. Buchta, L. Melka. Střídali: T. Nováček, P. Nauš, J. Kopal, M. Florian, V. Metlička